Wytaczarki TDG50IMP
Wytaczarki TDG50IMP
Przenośne wytaczarki do obrabiarek Przetwarzanie wideo
Dane techniczne
Nudny bar
50mm
30 mm (opcja)
Nudna Dia
55–400 mm
35-400 mm (opcja)
Nudny magazyn
300 mm 、 600 mm
Szybkość posuwu
0-0,5 mm / obr
Napęd zasilający
Jednofazowy, 110 V / 230 V, 1250/1800 W.
W obliczu głowy
80–380 mm, 120–450 mm
Dane testowe na miejscu
Nudna średnica
Głębokość cięcia
Szybkość posuwu
RPM
Ø200
5mm
0,25
Ø400
1mm
0.2
producenci wytaczarek przenośnych - JOYSUNG
Nudne głowy
Pasuje do pręta Ø50 mm
Nóż kwadratowy 16 * 16 mm
Zestaw do montażu na jednym ramieniu
Obejmuje 1 łożysko kulkowe, 1 płaszczyznę nośną, 1 podstawę nośną, 12 śrub stałych (103101)
przenośny-nudny-bar-joysung
Zestaw do montażu z podwójnym ramieniem
Obejmuje 1 łożysko sferyczne, 1 płaszczyznę nośną, 2 podstawę nośną,
12 stałych śrub (103102)
Łożysko kuliste
Obejmuje 1 obudowę łożyska, 1 łożysko (103110)
Pasuje do pręta Ø30 mm
Osiowy zespół podajnika: 1 szt. (103151)
Rotation Unit Sleeve: 1 szt. (103152)
Tuleje łożyskowe: 2 szt. (103153)
System szybkiego centrowania (103070)
Mocowanie na magnes, maks. Zakres sterowania: 400 mm
2 szt. Do centrowania wytaczadła.
Tuleja regulacyjna: 50 mm / 30 mm.
Napęd zasilający
Silnik elektryczny, wyprodukowano w Niemczech, marka: Eibenstock.
Jednofazowy, 50 / 60Hz
110 V, 1250 W, 4,6 kg
103131
230 V, 1250 W, 4,6 kg
103132
110 V, 1800 W,
230 V, 1800 W.
przenośne narzędzia (2) - radość
Narzędzie pomiarowe do cięcia
Suwmiarki cyfrowe
Służy do pomiaru narzędzia tnącego
Długość wytaczadła
Kod
Pasuje do pręta 50 mm 103081
Pasuje do pręta 30 mm 103081
przenośny wytaczadło (3) - radość
Narzędzie do pomiaru otworów
l Suwmiarki cyfrowe
l Odczyty w skali metrycznej i calowej
图片 5
Ułatwienie
Kod
300 mm
500 mm
Wiertło HSS, 1 2 * 1 2 * 38 mm
Wiertło HSS, 1 6 * 1 6 * 50 mm
Wiertło HSS, 1 2 * 1 2 * 200 mm
Wiertło HSS, 1 6 * 1 6 * 200 mm
Uchwyt narzędziowy 16 mm , lewy, 90 °