Narzędzie do wytaczania otworów TDG50-PLUS
video
Szczegóły techniczne ● Średnica wytaczania: 55-350mm ● Wytaczadło: Φ50 * 1820mm ● Wytaczadło: Φ35 * 1200mm
Maszyna wytaczarska TDG50PLUS
2.png
Szczegóły techniczne
● Średnica wytaczania: 55-350 mm
● Wytaczadło: Φ50 * 1820mm
● Wytaczadła: Φ35 * 1200mm
● Wytaczanie: 280 mm
● Automatyczne zatrzymanie podawania
● Posuw: 0-0,5 mm / obr
● Nudne obroty: 0-83 / 83-150 obr / min
DRIVE GEARBOX / MOTOR
3.png
Skrzynia biegów
● Wytaczanie: 280 mm
● Posuw mechaniczny, posuw na obrót: 0-0,5 mm / obr
● Zapewnij współczynnik redukcji przełożeń 3: 1, zwiększając moment obrotowy.
4.png
D rive Motor
● Eibenstock, wyprodukowany w Niemczech
● Jednofazowy, 110V / 230V, 1250W (1,6HP), 50 / 60HZ
● Dwustopniowa zmiana, 0-83 i 83-150 obr./min
● Waga: 4,6 kg
ZESTAW BARÓW / ZESTAW MONTAŻOWY / RAPID CENTERINGSYSTEM
5.png
Numer części: 50-50-001
Chromowany wytaczadło, Ø50 * 1820mm, średnica wytaczania: Ø55-350mm
Otwory na narzędzia rozmieszczone co 200 mm, otwory narzędziowe: 16 * 16 mm
6.png
Numer artykułu: 50-30-002
Chromowany wytaczak, Ø35 * 1200mm, średnica wytaczania: Ø38-120mm
Otwory narzędziowe rozmieszczone co 120 mm, otwory narzędziowe: 12 * 12 mm
7.png
● Dopasuj do drążka Ø50mm
● Zestaw tulejowy: 1 tuleje przekładni napędu
2 tuleje łożyskowe
8.png
● Dopasuj do 50 mm drążka
● Obcinak kwadratowy 16 * 16mm
● Średnica wytaczania: Ø120-165mm \ Ø150-230mm
Ø200-280mm \ Ø250-350mm
9.png
● Dopasuj do wytaczania od 55-350 mm
● Wsparcie maszyn w komplecie ze wspornikami do kolan
SYSTEM RAPIDCENTERINGOWY
Część Nuber: 50-35-020
Trzy magnesy
● 2 szt. Do centrowania wytaczaka.
● Maksymalny zakres regulacji: 300 mm